Absorb

Bratislavská realitná spoločnosť

Bratislava, Slovensko

Realitné služby

Služby pre spotrebiteľov

Každá nehnuteľnosť má svoj príbeh, každý klient má iné priority.

Bezpečnosť, efektívnosť, optimálnosť. Obchod s nehnuteľnosťami je pre bežného človeka komplikovaný proces. Predaj, resp. prenájom nehnuteľností je proces, ktorý zahŕňa veľké množstvo administratívnej práce v podobe vypracovania zmlúv, dohôd, žiadostí a iných právnych dokumentov. Je potrebné osobne navštíviť množstvo inštitúcií od samosprávnych cez súkromné, finančné a v niektorých prípadoch až po orgány štátnej správy.

Môžeme hovoriť o ustálenom procese, pričom každá nehnuteľnosť má svoje špecifiká, ktoré takýto postup individualizujú a dochádza k rôznym procesným zmenám. V celej sfére nariadení, povolení a životných situácií klientov sa treba zorientovať, nájsť cestu a dosiahnuť na základe konsenzu požadovaný stav.

Naša realitná spoločnosť Vám na základe dlhoročných skúseností ponúka pomoc a poradenstvo v realitných, právnych, stavebných a finančných záležitostiach. Prevedieme Vás celým procesom bez komplikácií, dohliadneme na obe strany, ako kupujúceho/nájomcu tak predávajúceho/prenajímateľa, aby nedochádzalo k podvodnému alebo nežiaducemu konaniu a celý zmluvný záväzok bol pre obe strany výhodný.

V našej praxi sme sa stretli so všetkými variantami predaja a prenájmu a obstáli sme s absolútnou úspešnosťou.

Poskytneme Vám kompletný servis v oblasti nehnuteľností a zabezpečíme rýchle a diskrétne jednanie svojim individuálnym prístupom ku klientovi.


Služby pre podnikateľov

Prvoradý je zisk a spokojný klient na oboch stranách.

V minulosti sme zabezpečili kompletné realitné služby pri investičných projektoch novostavieb bytových domov, rodinných domov a nadstavbách bytových domov. Zastrešili sme developing reštituovaných bytových domov v centre Starého mesta, inžiniering novovybudovaných satelitov rodinných domov a výstavby ulíc.

Všetky projekty sme dotiahli po rokoch práce do úspešného konca. Naše skúsenosti odzrkadľujú kvalitu nami poskytovaných služieb aj v súčasnosti. Momentálne vypracúvame podklady k novým projektom na celom území SR a rokujeme s medzinárodnou klientelou.

Pre svojich klientov zmluvne zabezpečíme kompletné služby v realitnom sektore. Ku každému projektu pristupujeme individuálne po časovej, administratívnej a finančnej stránke a hľadáme konsenzus všetkých strán.


Stavebná činnosť

  • stavba rodinných domov, malých bytových domov, priľahlých stavieb a plotov

  • kompletné rekonštrukcie bytov a rodinných domov

  • vodárske a elektroinštalačné práce

  • komplexné rekonštrukcie bytových jadier a kúpeľní

  • pokládka obkladov, parkiet a dlažieb z akýchkoľvek materiálov

  • murárské práce, montáž sadrokartónu, omietky, stierky

  • maliarske práce

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Presnú cenovú kalkuláciu určíme na základe obhliadky bezplatne.

Stavebnú činnosť pre nás zabezpečuje partnerská spoločnosť.

Naša ponuka

Ponuka nehnuteľností

Kontakt

Absorb, s. r. o.

Kríková 3

821 07 Bratislava


Mobil:

Realitné služby:

+421 902 162 365

+421 901 737 377

Stavba a rekonštrukcia nehnuteľností:

+421 911 773 733


E-mail:
vitajtedoma@vitajtedoma.sk


IČO: 44 661 657

Výpis z ORSR